Historie firmy

Naše spolupráce vznikla v roce 1990 a od samého začátku působíme v oblasti registračních pokladen a pokladních systémů pro vybavení obchodů,restaurací, hotelů a závodních jídelen. Nabízíme ucelené řešení vybavení Vaší provozovny výpočetní technikou za použití Softwaru ARDAS

Dodáme Vám pokladní systém POS pro obchod, restauraci, jídelnu a jiné provozovny. Tyto systémy doplníme i o další příslušenství, jako jsou snímače čárového kódu, magnetické nebo čipové karty, programovatelné klávesnice pro gastronomii, digitální obchodní váhy s tiskem čárového kódu a jiné periferie dle Vašeho výběru.

Zajišťujeme dodání "zahořeného" pokladního systému, instalaci na místě, zaškolení obsluhy, možnou přítomnost technika při spouštění provozu,  záruční i pozáruční servis.

Vzhledem k cenové výši celé investice Vám nabízíme zcela nezávaznou návštěvu naší firmy, kde se Vám budeme snažit vyjít vstříc formou porady v řešení problému s návrhem pokladen, pokladního systému, technologie čárového kódu, komplexní dodávkou systému, instalací, školením a prodejem spotřebního materiálu pro Vaši provozovnu. Značkový záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.