Ardas Mobile - Mobilní bezdrátový číšnický terminál
Detail mobilního terminálu pokladního systému

Obecné informace

Ardas Mobile je ideálním řešením pro moderní, dynamické restaurace s vysokým provozem. Systém usnadňuje práci číšníkům, neboť přímo od stolu zákazníka mohou:

A to vše rychle, jednoduše a hlavně bez nutnosti vracet se do zázemí. Obsluha tedy může být neustále k dispozici Vašim zákazníkům.

Prostředí

Systém používá ke svému běhu nejmodernější mobilní operační systém - Windows Mobile 6. Jeho grafické prostředí je příjemné a jednoduché na ovládání.

Verze modrá Verze červená Verze zelená Verze oranžová Verze fialová

Hardware

Hardwarové zařízení PDA, na kterém systém běží, je ASUS A696. ASUS byl zvolen zejména z důvodu rostoucí populárnosti této značky a známou kvalitou jejích výrobků. Hlavní předností tohoto modelu je odolný ocelový přední kryt a vyměnitelné baterie. Na jedno nabití by měl vydržet více než 5 hodin.

Pokladní systém

Pokladní terminál Ardas Mobile je k dispozici jako součást pokladního systému. Pro svou funkci potřebuje spojení s centrální pokladnou, kterou může být kterýkoliv systém z kategorie bezdrátových systémů.

Je vhodný pro mojí restuaraci?

Moje restaurace má málo číšníků, kteří v době největšího provozu nestíhají.

Pak je pro vás Ardas Mobile ideální řešení. Číšníci, kteří přijímají objednávky se již nemusí vracet do zázemí, jejich práce se zefektivní.

V restauraci není místo pro velký pokladní systém.

Terminál Ardas Mobile nezabere žádné místo, neboť je neustále v rukou obsluhy. Jedinou větší součástí je centrální pokladna - tu ale můžeme po dohodě velikostí přizpůsobit na míru Vaší restauraci.

Cena

Cena jednoho Ardas Mobile terminálu je 14 900 Kč vč. DPH.

V případě zájmu o tento produkt nás můžete kontaktovat prostřednictvím objednávkového formuláře, na emailu info@pokladny.org nebo na tel. čísle +420602335838.