ARDAS - Software pro pokladní systémy

ARDAS - Manažér

Řídí všechny pokladny, přenáší ceníky a informace o prodeji, archivuje data, vede sklad a umožňuje měnit cenové hladiny a poskytovat souhrnné informace o obratu, ziskovosti a spotřebě. Manažer má několik variant podle typu aplikace obchod, jídelna nebo půjčovna.

ARDAS - Správa Kreditů

Umožňuje pracovat s databází zákazníků, poskytovat jim různé služby a slevy časové i stálé. Kontrolu jejich využití. Čerpání služeb umožňuje čerpat služby v libovolném středisku a jejich vyúčtování na jakékoliv pokladně. Ve spojení s čtečkou čipových karet a čipovými kartami je možné použít např. k závodnímu stravování a vyúčtování služeb jednotlivým subjektům, použít karty jako elektronické peněženky.

ARDAS - RPOS

Pokladní modul pro restaurace, umožňuje pracovat s několika otevřenými účty stolů současně, řídí tisk účtenek a kuchyňských objednávek, eviduje pokladní hotovosti, umožňuje ptéž platbu v Eurech a automatickou změnu sazby DPH při prodeji přes ulici, vede žurnál o prodejích, umožňuje pokladní uzávěrky a kreditní platby.

ARDAS - Recepce

Přijímá rezervace na ubytování a služby, ty jsou poskytovány na jednotlivých střediscích. Systém umí komunikovat s pokladnami v jednotlivých střediscích a tržby připisovat na účet hosta. Dále je možná spolupráce s tel. ústřednou a vyúčtování hovorů. Veškeré služby, konzumace a tel. hovory jsou následně vyúčtovány při odjezdu hosta.

ARDAS - RPOS TOUCH

Pokladní modul pro restaurace, s dotykovou obrazovkou pro snadnou obsluhu. Stejné funkce jako modul RPOS.

ARDAS - Obslužný terminál

Ruční obslužný terminál k příjímání objednávek v restauracích. Číšník už nemá v ruce propisku a účtenky, ale malý kapesní počítač tzv. PALMTOP, ve kterém je instalována "kapesní verze&qout; programu ARDAS OT, do něho se zadávají objednávky. Ve chvíli kdy se otáčí od stolu, se objednávka ukládá do hlavní pokladny, kde je instalována hlavní verze ARDAS RPOS a zároveň se tisknou objednávky na příslušných tiskárnách. Číšník může tedy dál pokračovat v objednávání dalších stolů a dodání objednávky řeší jiný číšník. Tímto systémem se značně urychlí celý proces a zvýší se obrat jednotlivých stolů. ARDAS OT je tedy odlehčenou verzí hlavního software ARDAS RPOS TOUCH, se kterým spolupracuje na sběru objednávek. Je uživatelsky velice příjemný, jednoduchý a spolehlivý. V každém restauračním provozu dokáže velice urychlit a usnadnit práci číšníkům.

ARDAS - POS

Pokladní modul pro prodejny. Řídí vlastní prodej a tisk účtenek a kuchyňských objednávek, eviduje pokladní hotovosti, vede žurnál o prodejích, umožňuje pokladní uzávěrky a kreditní platby